Wróć do poprzedniej strony...

Strona główna


KOMUNIKAT 24.11.2022

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 24.11.2022

  Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 22.11.2022r. odszedł na wieczny odpoczynek nasz kolega Józef Puchała, wieloletni hodowca PZHGP i członek Klubu Witnica od 2017r. Wyrazy współczucia dla całej rodziny. Pogrzeb odbędzie się w sobotę dnia 26.11.2022r. w miejscowości Karnin o godz. 11:00.

                                                                                        Zarząd Klubu Witnica


Rozdanie nagród za sezon 2022

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 20.11.2022


LOT NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2022 POTWIERDZENIE

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 20.11.2022


NAJSZYBSZE GOŁĘBIE 11.11.2022 ŚWIEBODZIN

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 12.11.2022

LP.

                         IMIĘ I NAZWISKO

         PRĘDKOŚĆ

1.

Andrzej Buczkowski

1190,39

2.

Andrzej Buczkowski

1160,72

3.

Andrzej Buczkowski

1152,99

4.

Andrzej Buczkowski

1152,44

5.

Andrzej Buczkowski

1148,43

6.

Andrzej Buczkowski

1144,45

7.

Andrzej Zięba

1103,74

8.

Wojciech Kamiński

1024,36

9.

Bogdan Solski

1012,90

10.

Bogdan Solski

1008,99

11.

Jacek Rafał Droszcz

996,84

12.

Erwin Solski

996,70

13.

Jacek Rafał Droszcz

995, 84

14.

Marcin Pielecha

991,42

15.

Jacek Rafał Droszcz

990,46

16.

Grzegorz Kryczka

986,45

17.

Marcin Pielecha

982,00

18.

Marcin Pielecha

976,79

19.

Marcin Pielecha

973,24

20.

Erwin Solski

972,07

21.

Mariusz Kolasa

970,61

22.

Andrzej Buczkowski

966,60

23.

Marcin Pielecha

957,59

24.

Kazimierz Matuła

947,31

25.

Kazimierz Matuła

947,07

26.

Ryszard Lewicki

942,63

27.

Marcin Pielecha

931,85

28.

Bogdan Solski

925,79

29.

Erwin Solski

923,74

30.

Bronisław Kruk

922,47

31.

Bronisław Kruk

922,25

32.

Marcin Pielecha

905,37

33.

Marcin Pielecha

905,25

34.

Marcin Pielecha

905,01

35.

Marcin Pielecha

904,70

36.

W. Guzowski – R. Samborski

903,29

37.

Marcin Pielecha

901,10

38.

Roman Downar

896,13

39

Roman Downar

895,79

40.

Roman Downar

895,35


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA 11.11.2022 ŚWIEBODZIN

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 12.11.2022

LP.

            IMIĘ I NAZWISKO

KON.

SUMA PRĘDKOŚCI

1.

Andrzej Buczkowski

3

3504,10

2.

Jacek Rafał Droszcz

3

2982,74

3.

Marcin Pielecha

3

2950,21

4.

Bogdan Solski

3

2947,68

5.

Erwin Solski

3

2892,69

6.

Bronisław Kruk

3

2715,98

7.

Roman Downar

3

2686,27

8.

Kazimierz Matuła

3

2653,27

9.

Wojciech Kamiński

3

2613,02

10.

Bartosz Wachnik

3

2590,54

11.

Jan Wdowiak

3

2562,37

12.

Mirosław Garczyński

3

2538,39

13.

W. Guzowski – R. Samborski

3

2526,59

14.

Mariusz Andrejczuk

3

2495,63

15.

Sylwia Garczyńska

3

2376,42

16.

Zdzisław Dawid Gazda

3

2289,69

17.

Ryszard Lewicki

3

2264,25

18.

Marian Szoppe

3

2263,32

19.

Mariusz Kolasa

3

2259,10

20.

Edward Rozdoba

3

2075,81

21.

Sławomir Łaziński

3

2041,56

22.

Tomasz Brzuchański

3

2040,53

23.

Andrzej Zięba

3

1973,49

24.

Krzysztof Szczęśniak

3

1893,24

25.

Grzegorz Kryczka

3

1791,26

 


ZGŁOSZONE GOŁĘBIE ( 1 GOŁĄB )

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 11.11.2022

  1. Andrzej Zięba   godz. 10:24
  2. Grzegorz Kryczka   godz. 10:27
  3. Marcin Pielecha   godz. 10:29
  4. Andrzej Buczkowski   godz. 10:31
  5. Edward Rozdoba   godz. 10:36
  6. Sławomir Łaziński   godz. 10:36
  7. Wojciech Kamiński   godz. 10:37
  8. Ryszard Lewicki   godz. 10:38
  9. Jan Wdowiak   godz. 10:41
  10. Stanisław Świerniak   godz. 10:42
  11. Sylwia Garczyńska   godz. 10:42
  12. Mirosław Garczyński   godz. 10:42
  13. Bartosz Wachnik   godz. 10:44
  14. Kazimierz Matuła   godz. 10:45
  15. W. Guzowski – R. Samborski   godz. 10:48
  16. Bronisław Kruk   godz. 10:50
  17. Krzysztof Szczęśniak   godz. 10:51
  18. Roman Downar   godz. 10:51
  19. Mariusz Andrejczuk   godz. 10:52
  20. Jacek Rafał Droszcz  godz. 10:55
  21. Bogdan Solski   godz. 10:58
  22. Zdzisław Dawid Gazda   godz. 11:00
  23. Erwin Solski   godz. 11:01
  24. Marian Szoppe   godz. 11:03
  25. Tomasz Brzuchański   godz. 11:03
  26. Mieczysław Struzik   godz. 11:30
  27. Maciej Januszkiewicz   godz. 11:30
  28. Stanisław Martyka   godz. 11:37
  29. Bogusław Stażyński   godz. 11:37
  30. Julian Śliz   godz. 11:40
  31. Marian Miłoszewski   godz. 11:56
  32. Jan Eugeniusz Basowski   godz. 12:20

 


ZGŁOSZONE SERIE ( 3 GOŁĘBIE )

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 11.11.2022

  1. Marcin Pielecha   godz. 10:30
  2. Andrzej Buczkowski   godz. 10:33
  3. Bartosz Wachnik   godz. 10:44
  4. Sylwia Garczyńska   godz. 10:44
  5. Mirosław Garczyński   godz. 10:45
  6. Jan Wdowiak   godz. 10:46
  7. Roman Downar   godz. 10:51
  8. Wojciech Kamiński   godz. 10:55
  9. Jacek Rafał Droszcz   godz. 10:56
  10. Bronisław Kruk   godz. 10:58
  11. W. Guzowski – R. Samborski  godz. 10:59
  12. Sławomir Łaziński   godz. 11:00
  13. Mariusz Andrejczuk   godz. 11:01
  14. Bogdan Solski   godz. 11:02
  15. Edward Rozdoba   godz. 11:03
  16. Erwin Solski   godz. 11:08
  17. Kazimierz Matuła   godz. 11:10
  18. Ryszard Lewicki   godz. 11:14
  19. Tomasz Brzuchański   godz. 11:28
  20. Marian Szoppe   godz. 11:29
  21. Krzysztof Szczęśniak   godz. 11:36
  22. Zdzisław Dawid Gazda   godz.12:07

KOMUNIKAT 11.11.2022

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 11.11.2022

  Gołębie zostały wypuszczone z miejscowości Świebodzin o godz. 09:30. W locie bierze udział 46 hodowców i 622 szt gołębi. Zgłaszamy 1 gołębia i serię ( 3 gołębie ) pod nr. tel. 607 095 156 lub sms. Otwarcie zegarów w dniu lotu o godz. 18:00 w siedzibie Klubu Witnica.

Lista uczestników :

  1. Marcin Pielecha – 31 szt   58,940 km 
  2. B. Wachnik – P. Kucharski – 10 szt   64,080 km
  3. Andrzej Buczkowski – 35 szt   72,650 km
  4. Marian Miłoszewski – 13 szt   52,700 km
  5. Tomasz Brzuchański – 9 szt   70,320 km
  6. Bronisław Kruk – 17 szt   75,800 km
  7. Jan Eugeniusz Basowski – 17 szt   79,460 km
  8. Zbigniew Tomczak – 12 szt   65,570 km
  9. Stanisław Świerniak – 20 szt   60,530 km
  10. Roman Downar – 28 szt   72,730 km
  11. Bartosz Wachnik – 15 szt   64,080 km
  12. Andrzej Zięba – 8 szt   59,900 km
  13. Kazimierz Matuła – 13 szt   75,160 km
  14. Mariusz Andrejczuk – 19 szt   70,640 km
  15. Maciej Januszkiewicz – 20 szt   79,530 km
  16. Marian Szoppe – 28 szt   75,650 km
  17. Mirosław Garczyński – 15 szt   62,380 km
  18. Jan Wdowiak – 12 szt   62,910 km
  19. Edward Rozdoba – 7 szt   56,170 km
  20. Grzegorz Kryczka – 7 szt   56,810 km
  21. Ryszard Lewicki – 39 szt   65,570 km
  22. Tadeusz Grabowski – 6 szt   70,430 km
  23. Janusz Marszałek – 5 szt  
  24. Mieczysław Struzik – 4 szt
  25. Henryk Paprocki – 26 szt   62,730 km
  26. Sławomir Łaziński – 12 szt   53,560 km
  27. Mariusz Bednarek – 4 szt   78,400 km
  28. Dawid Zdzisław Gazda – 12 szt   80,270 km
  29. Wojciech Kamiński – 9 szt   68,950 km
  30. W. Guzowski – R. Samborski – 12 szt   70,800 km
  31. Julian Śliz – 8 szt   93,450 km
  32. Jakub Bronis – 10 szt   90,830 km
  33. Erwin Solski – 18 szt   90,850 km
  34. Bogdan Solski – 22 szt  86,340 km
  35. Mariusz Kolasa – 8 szt   90,840 km
  36. Jacek Rafał Droszcz – 8 szt   85,200 km
  37. Józef Piekarski – 5 szt   87,770 km
  38. Ryszard Hamkało – 4 szt   90,620 km
  39. Witold Serafiński – 15 szt   105,390 km
  40. Stanisław Martyka – 10 szt   108,240 km
  41. Krzysztof Szczęśniak – 8 szt   62,400 km
  42. Piotr Bil – 10 szt   64,080 km
  43. Sylwia Garczyńska – 15 szt   62,380 km
  44. Kamil Charęza – 6 szt   90,860 km
  45. Marcin Zarzecki – 4 szt
  46. Bogusław Stażyński – 6 szt

MISTRZOSTWO KLUBU GOŁĘBI MŁODYCH 2022

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 05.11.2022

KATEGORIA PUNKTOWA „ 5 Z CAŁOŚCI”

LP.

                   IMIĘ I NAZWISKO

     KONKURSY

    COEF/PKT

1.

WOJCIECH KAMIŃSKI

25

488,33

2.

ANTONI PIELECHA

25

482,74

3.

DARIUSZ ŁOPATO

25

468,64

4.

ZBIGNIEW TOMCZAK

23

421,66

5.

TADEUSZ GRABOWSKI

23

419,45

6.

BRONISŁAW KRUK

21

384,67

7.

JAN GRZEGORCZYK

21

381,27

8.

STANISŁAW ŚWIERNIAK

20

380,36

9.

TOMASZ BRZUCHAŃSKI

20

363,88

10.

JAN BRZEZIŃSKI

19

345,08

 

KATEGORIA PUNKTOWA „ 5 Z 50”

LP.

                   IMIĘ I NAZWISKO

     KONKURSY

    COEF/PKT

1.

WOJCIECH KAMIŃSKI

25

488,33

2.

TADEUSZ GRABOWSKI

23

419,45

3.

BRONISŁAW KRUK

21

384,67

4.

JAN GRZEGORCZYK

21

379,29

5.

JAN BRZEZIŃSKI

19

345,08

6.

BARTOSZ WACHNIK

18

335,92

7.

STANISŁAW ŚWIERNIAK

18

335,30

8.

DARIUSZ ŁOPATO

18

325,90

9.

TOMASZ BRZUCHAŃSKI

16

289,70

10.

ROMAN TOMASIK

16

283,67

 

 

 

 

 

WYDOLNOŚĆ LOTOWA MŁODE

LP.

                   IMIĘ I NAZWISKO

     KONKURSY

    COEF/PKT

1.

WOJCIECH KAMIŃSKI

 

67,95 %

2.

BRONISŁAW KRUK

 

52,41 %

3.

JAN GRZEGORCZYK

 

42,75 %

4.

DARIUSZ ŁOPATO

 

42,03 %

5.

ANTONI PIELECHA

 

39,28 %

6.

TADEUSZ GRABOWSKI

 

36,09 %

7.

BARTOSZ WACHNIK

 

32,19 %

8.

ZBIGNIEW TOMCZAK

 

28,59 %

9.

ROMAN TOMASIK

 

28,21 %

10.

TOMASZ BRZUCHAŃSKI

 

27,69 %

 

 

LOTNIKI MŁODE

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

NR OBRĄCZKI

KONK

COEF/PKT

1.

WOJCIECH KAMIŃSKI

PL-083-22 5082

5

97,18

2.

WOJCIECH KAMIŃSKI

PL-083-22 5015

5

93,50

3.

TADEUSZ GRABOWSKI

PL-083-22 4771

5

93

4.

WOJCIECH KAMIŃSKI

PL-083-22 5061

5

92,79

5.

WOJCIECH KAMIŃSKI

PL-083-22 5101

5

92,60

 

 


MISTRZOSTWO KLUBU GOŁĘBI DOROSŁYCH 2022

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 05.11.2022

 KATEGORIA PUNKTOWA „ 5 Z CAŁOŚCI”

 

LP.

                   IMIĘ I NAZWISKO

     KONKURSY

    COEF/PKT

1.

ARKADIUSZ BOROWSKI

60

1186,27

2.

JAN GRZEGORCZYK

60

1167,88

3.

STANISŁAW ŚWIERNIAK

60

1165,16

4.

LESZEK WASILEWSKI

60

1158,12

5.

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

60

1154,19

6.

ANDRZEJ ZIĘBA

60

1150,65

7.

ANTONI PIELECHA

60

1149,01

8.

TADEUSZ GRABOWSKI

60

1133,25

9.

EUGENIUSZ JAN BASOWSKI

56

1042,31

10.

WG WITNICA

52

952,86

 

KATEGORIA PUNKTOWA „5 Z 50”

 

LP.

                   IMIĘ I NAZWISKO

     KONKURSY

    COEF/PKT

1.

ARKADIUSZ BOROWSKI

60

1175,85

2.

JAN GRZEGORCZYK

60

1164,75

3.

STANISŁAW ŚWIERNIAK

60

1158,65

4.

LESZEK WASILEWSKI

60

1153,64

5.

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

60

1149,52

6.

ANDRZEJ ZIĘBA

60

1147,70

7.

ANTONI PIELECHA

60

1143,61

8.

TADEUSZ GRABOWSKI

60

1133,25

9.

EUGENIUSZ JAN BASOWSKI

56

1042,31

10.

WG WITNICA

49

889

 

 

 

 

KATEGORIA „A”

 

LP.

                   IMIĘ I NAZWISKO

     KONKURSY

    COEF/PKT

1.

ARKADIUSZ BOROWSKI

18

84,32

2.

STANISŁAW ŚWIERNIAK

18

319,04

3.

ANDRZEJ ZIĘBA

18

438,23

4.

JAN GRZEGORCZYK

18

547,07

5.

ANTONI PIELECHA

18

616,74

6.

LESZEK WASILEWSKI

18

641,97

7.

TADEUSZ GRABOWSKI

18

666,10

8.

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

18

705,24

9.

GRZEGORZ NOWAK

18

863,17

10.

MARCIN PIELECHA

18

1005,17

 

KATEGORIA „B”

LP.

                   IMIĘ I NAZWISKO

     KONKURSY

    COEF/PKT

1.

ARKADIUSZ BOROWSKI

15

153,11

2.

STANISŁAW ŚWIERNIAK

15

362,42

3.

JAN GRZEGORCZYK

15

383,23

4.

LESZEK WASILEWSKI

15

452,52

5.

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

15

487,62

6.

TADEUSZ GRABOWSKI

15

777,35

7.

ANTONI PIELECHA

15

813,76

8.

ANDRZEJ ZIĘBA

15

834,81

9.

EUGENIUSZ JAN BASOWSKI

15

883,06

10.

TOMASZ BRZUCHAŃSKI

15

945,40

 

 

 

 

 

KATEGORIA „C”

LP.

             IMIĘ I NAZWISKO

KONKURSY

COEF/PKT

  1.  

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

12

937,13

 

 

 

 

KATEGORIA „D”

LP.

             IMIĘ I NAZWISKO

KONKURSY

COEF/PKT

  1.  

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

45

2129,99

 

 

KATEGORIA „ROCZNE”

LP.

                   IMIĘ I NAZWISKO

     KONKURSY

    COEF/PKT

1.

ANDRZEJ ZIĘBA

36

683,13

2.

ANTONI PIELECHA

32

599,77

3.

TOMASZ BRZUCHAŃSKI

32

595,06

4.

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

30

564,16

5.

WG WITNICA

30

555,07

6.

JAN GRZEGORCZYK

30

543,88

7.

STANISŁAW ŚWIERNIAK

27

527,81

8.

LESZEK WASILEWSKI

27

499,49

9.

PIOTR BIL

27

496,94

10.

ARKADIUSZ BOROWSKI

25

492

 

 

 

 

 

 

WYDOLNOŚĆ LOTOWA DOROSŁE

LP.

                   IMIĘ I NAZWISKO

     KONKURSY

    COEF/PKT

1.

ARKADIUSZ BOROWSKI

 

63,31 %

2.

LESZEK WASILEWSKI

 

50,76 %

3.

STANISŁAW ŚWIERNIAK

 

50,54 %

4.

ANDRZEJ ZIĘBA

 

47,90 %

5.

JAN GRZEGORCZYK

 

47,77 %

6.

ANTONI PIELECHA

 

45,09 %

7.

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

 

42,74 %

8.

TADEUSZ GRABOWSKI

 

42,01 %

9.

EUGENIUSZ JAN BASOWSKI

 

34,92 %

10.

BRONISŁAW KRUK

 

29,98 %

 

 

LOTNIKI „DOROSŁE”

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

NR OBRĄCZKI

KONK

COEF/PKT

1.

ANDRZEJ ZIĘBA

PL-083-20 843

12

221,29

2.

JAN GRZEGORCZYK

PL-083-20 5917

12

213,15

3.

ARKADIUSZ BOROWSKI

PL-083-20 14262

11

214,86

4.

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

PL-084-20 10522

11

205,07

5.

LESZEK WASILEWSKI

PL-084-19 9577

11

202,78

 

 

 

 

 

 

LOTNIKI „ROCZNE”

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

NR OBRĄCZKI

KONK

COEF/PKT

1.

STANISŁAW ŚWIERNIAK

PL-084-21 3404

8

151,95

2.

EUGENIUSZ JAN BASOWSKI

PL-084-21 3428

8

147

3.

LESZEK WASILEWSKI

PL-0453-21 11250

8

146,31

4.

STANISŁAW ŚWIERNIAK

PL-084-21 3324

8

141,43

5.

ARKADIUSZ BOROWSKI

PL-083-21 11100

7

135,30

 

LOTNIKI KAT. „A”

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

NR OBRĄCZKI

KONK

COEF/PKT

1.

ARKADIUSZ BOROWSKI

PL-083-20 14262

3

7,62

2.

ARKADIUSZ BOROWSKI

PL-083-20 5888

3

8,82

3.

ARKADIUSZ BOROWSKI

PL-083-20 5854

3

12,16

4.

ARKADIUSZ BOROWSKI

PL-090-21 7963

3

12,45

5.

ANDRZEJ ZIĘBA

PL-083-20 843

3

12,74

 

LOTNIKI KAT.„B”

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

NR OBRĄCZKI

KONK

COEF/PKT

1.

ARKADIUSZ BOROWSKI

PL-083-20 14262

3

13,37

2.

ARKADIUSZ BOROWSKI

PL-090-20 11733

3

18,51

3.

JAN GRZEGORCZYK

PL-083-17 499

3

20,80

4.

ARKADIUSZ BOROWSKI

PL-090-18 9312

3

28,05

5.

ARKADIUSZ BOROWSKI

PL-083-20 5854

3

29,96

 

 

 

 

 

LOTNIKI KAT. „C”

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

NR OBRĄCZKI

KONK

COEF/PKT

1.

JAN GRZEGORCZYK

PL-083-17 499

3

121,41

2.

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

DV-09639-20 86

3

133,05

3.

TADEUSZ GRABOWSKI

PL-083-20 11317

3

136,37

4.

EUGENIUSZ JAN BASOWSKI

PL-084-20 2541

3

173,96

5.

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

PL-0218-20 7756

3

224,31

 

 


Powyżej wyświetlono pięć ostatnich wpisów + wszystkie wpisy z ostatnich 31 dni.

>> Pokaż wpisy z roku 2022 <<

>> Pokaż wpisy z lat 2021-2022 <<

>> POKAŻ WSZYSTKIE WPISY <<


Reklama

71. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych

Plan lotów
gołębie dorosłe
sezon 2022


Plan lotów
gołębie młode
sezon 2022